Kisújszállási SE Motocross Hírek

Idén 2023. október 15-én szerveztünk a már hagyományosnak mondható őszi regisztrált motocross versenyt, ami immáron a XIII. Motocross Napunk volt.

A megszokottakhoz hasonlóan idén is 10 kategóriában tudták megmérettetni magukat a versenyzők, Gyerek 50-65-85cm3, Lady, Senior, Kezdő MX1-MX2, Haladó MX1-MX2 és 2T. Már pénteken elkezdtük a pálya locsolását a napsütéses, száraz idő miatt és egészen szombat estig locsoltuk azt. Az előnevezés rekordszámú versenyzővel zárult (108 fő), de sajnos a vasárnap reggeli borongós idő sokakat visszariasztott a versenyzéstől, azonban ennek ellenére a pálya tökéletes állapotú volt! Nem volt por, szárazság, csak az első futamok alatt egy minimális sár, de ennek ellenére nagyon pozitív visszajelzéseket kaptunk a versenyzőktől!

Szakosztályunk tagjai 3 kategóriában álltak rajthoz, és szép eredmények születtek. 65cm3 kategóriában Seres Máté 1. helyezést, Kezdő MX1-ben Lukácsi Tamás szintén 1. helyen végzett; Oros Tamás 2. helyezést; Lukácsi László 4. helyezést ért el. Senior kategóriában pedig Kovács Zsolt 8.; Győri József pedig 7. helyezést ért el.

Ezúton is szeretnénk megköszönni az önkormányzatnak és minden támogatónknak a felajánlásokat és mindazok munkáját, segítségét akik nélkül ez a verseny nem jöhetett volna létre!