Tenisz hírek

Kis-Új-Lap Kupa: A helyi felnőtt férfi egyéni versenyen 22 induló volt, melyet Juhász Attila nyert meg.

Felnőtt férfi megyei bajnokság: A bajnokság a tavaszi fordulókkal megkezdődött. Csapatunk jól kezdett, egy vereséget (Szolnok TC) és három győzelmet szerzett (Szolnok Honvéd, Martfű, Jászapáti). Jelenleg a harmadik helyen állunk a hét fős mezőnyben.

Kisúj Kupa: A megye egyik legnépszerűbb amatőr tenisz tornáját idén is megrendezzük, július 1. és 2. napján.

Teniszlehetőségek diákoknak és felnőtteknek: A diákok csoportos edzéslehetősége a nyári szünetben: 6-10 éves korosztály, kezdő: péntek 8.00-9.00 10-18 éves korosztály, haladó: péntek 9.00-10.00

A tenisz szakosztály továbbra is nyitott minden teniszező számára, a pályákat tetszés szerinti időben, tagdíjas formában látogathatják (10.000 Ft/év). A kezdő jelentkezők számára egyórás ingyenes képzést biztosítunk! Az egyéni teniszoktatás időpont-egyeztetéssel történik: 2000 Ft/óra (1-4 fő).