Egy teljes félidő előnyt adtunk a hazaiaknak. Jászfényszaru – Kisújszállás 3-1 (2-0)

Nem tudni miért, talán a hosszú utazás miatt, de szinte az egész első félidőt “átaludtuk”. A rossz passzokhoz, megoldásokhoz Bencze Attila kapusunk is csatlakozott, így hamar kétgólos előnnyel ajándékoztuk meg a hazaiakat. A félidőben Újfalvi Erik próbálta felrázni játékosait és szerkezetet is váltott. Azonnal megváltozott a játék képe és átvettük az irányítást. Lendületbe jövetelünket hamar derékba törte Borók Károly asszisztens büntetése. Ártatlan szituációban, Seres Zoltán támadójával a kaputól távolodva az oldalvonal irányába futott amikor a csatár a 16-os csücskénél elesett. A partjelző jelzett, először senki sem értette mit, majd tanácskozást követően a játékvezető, óriási felháborodásra a büntetőpontra mutatott. Az értékesített 11-est követően vitás belemenések, sárgalapok, kiállítás és Dobos Róbert révén szerzett szépítés után zárult a találkozó.

Sajnos az első félidő képe alapján teljesen megérdemelt volt a hazai vezetés. A másodikban viszont mintha teljesen más csapatot láttunk volna. A két ajándékgólra még rátett egyet az érthetetlen asszisztensi túlbuzgóság. Kár volt így befolyásolni az addig sportszerű mérkőzést, ami miatt a játékvezető is következetlenné vált, így csak igen nehezen tudta kézben tartani a mérkőzést.