Esélyünk volt a győzelemre, de újra pont nélkül maradtunk. Kisújszállás-Jánoshida 1-2 (1-1)

Hiányzóinkhoz újabb játékosok csatlakoztak, így a néhány rutinos labdarúgó mellé további fiatalok csatlakoztak. Először mutatkozott be a kapuban a 17-ik éves Herczeg Dániel és szintén először kapott helyet a kezdőben – édesapja mellett – a 17 éves Farkas Krisztián is. De pályára lépett a héten igazolt 18 éves Konczi Krisztofer is. Kicsit meg is illetődtünk a “nagy” neveket felvonultató vendégektől, aztán mindenki elhitte, hogy nincs mitől félni. Jöttek is a helyzetek, legalább négy volt az első félidőben, mégis egy ajándéklabdából, Ladányi Miklósnak sikerült csak megszereznie a vezetést. Ezt követően mindkét oldalon maradt ki ziccer, de ahhoz, hogy egalizálni tudjanak a vendégek, egy kezezést könnyű síppal befújt büntető kellett. Sajnos a második félidőre támadójátékunk visszaesett és egyetlen igazi helyzetünk adódott csak, amit a hálóőr bravúrral hárítani tudott. A mi oldalunkon viszont az egyik gyors kontra eredményre vezetett, így mindhárom bajnoki pontot elvitték a hidaiak.