82 percig bírta a csapat bajnokaspiráns ellen. Kisújszállás – Tiszafüred 0-2 (0-0)

A mérkőzést megelőzően Monoki Sándor és Rapi István, az Amatőr labdarúgás vezetői átadták a jótékonysági tornák bevételéből vásárolt defibrillátort, ami már a harmadik készülék a Városban.

Igen szűk keret állt rendelkezésre az éllovas ellen, mivel Borsi Gergőt követően, munkahelyváltás miatt Csillag Zsolt és Földvári Mihály is távozott a csapattól, míg Németh Erik öthetes eltiltását tölti, Kiss Attila pedig megsérült. Így nem meglepő, hogy a védekezésre helyezte Újfalvi Erik a hangsúlyt. A taktika egész jól működött, bár a vendégek két átlövés kapufát is lőttek, de helyzetük nem igazán adódott. Egészen a 82. percig álltuk a sarat, ekkor kapitulált a védelmünk a nyomás alatt, majd egy gyors kontra végén szerzett második góllal le is zárták a találkozót.